Kontakt - APS Serwis

Miło nam, że odwiedzasz naszą stronę.
Jeżeli chcesz się z nami skontaktować, wybierz dogodną dla siebie metodę

Ul. Stefana Czarnieckiego 13;
53-650 Wrocław

Poniedziałek - piątek, 8:oo - 17:oo

+48 713 741 521

serwis@apsserwis.pl

Dojazd do APS Serwis komunikacją miejską

Nasz wrocławski punkt serwisowy zlokalizowany jest blisko centrum, dlatego bez problemu możesz dojechać do nas komunikacją miejską. Aby dotrzeć do APS Serwis skorzystaj z linii tramwajowej o nr 3, 10, 20, 31, 32 lub 33 i wysiądź na przystanku Pl. Strzegomski (Muzeum Współczesne), który znajduje się jedynie 500 metrów od naszego punktu naprawczego.

Dojazd samochodem i miejsca parkingowe przy Centrum Serwisowym APS

Jeśli planujesz wybrać się do nas samochodem, możesz skorzystać z zamieszczonej powyżej mapy i kierować się wskazówkami dojazdu, które znajdziesz w Mapach Google. Auto bez problemu zaparkujesz na darmowych miejscach parkingowych w okolicy naszego centrum serwisowego.

Naprawa bez wychodzenia z domu

Usługi naprawcze APS Serwis możesz również zamówić i zrealizować bez konieczności wizyty w naszym Centrum Serwisowym. Wystarczy, że zgłosisz zlecenie naprawy za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej lub skontaktujesz się z nami telefonicznie, a nasz Dział Obsługi Klienta zajmie się wszystkim co niezbędne do realizacji szybkiej i skutecznej naprawy.

Zadzwoń lub napisz - odpowiemy na każde pytanie

Nie znalazłeś potrzebnej informacji na stronie APS Serwis? Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub prześlij wiadomość e-mail na adres: serwis@apsserwis.pl. W godzinach pracy serwisu do Twojej dyspozycji jest również nasz Dział Obsługi Klienta, z którym możesz skontaktować się pod nr telefonu 713 741 521. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania dotyczące usług i produktów oferowanych przez APS Serwis.