Serwis ekspresu do kawy Saeco?

Twój ekspres do kawy saeco nie działa poprawnie a może potrzebuje konserwacji i przeglądu?

Zobacz, jak szybko i prosto możesz zgłosić naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz zlecić przegląd i konserwację.
Ekspres możesz dostarczyć osobiście do naszej siedziby we Wrocławiu lub skorzystać z usługi door-to-door w APS Serwis.

Posiadamy autoryzacje na naprawny:

SAECO

PHILIPS

PHILIPS AVENT

SONY

SHARP

TOSHIBA

JVC

TLC

RUSSELL HOBBS

REMINGTON

USŁUGI SERWISOWE SAECO

Serwis pogwarancyjny
Saeco

Realizujemy profesjonalny serwis pogwarancyjny ekspresów do kawy Saeco, który dzięki usłudze „serwis z kurierem”, dostępny jest dla Klientów z całego kraju. Zachęcamy do skorzystania z usługi naprawy ekspresów, jak i z okresowych przeglądów technicznych i usług konserwacyjnych, które zapobiegają awarii urządzeń.

Serwis gwarancyjny
Saeco

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Philips Saeco, dzięki czemu mamy możliwość realizacji bezpłatnych napraw gwarancyjnych ekspresów do kawy marki Saeco. Jeśli przytrafiła Ci się awaria ekspresu, który jest objęty gwarancją producenta, w naszym serwisie, otrzymasz profesjonalną i bezpłatną pomoc w ramach serwisu gwarancyjnego Saeco.

autoryzowany serwis saeco

Jesteśmy partnerem wielu znanych i uznanych producentów sprzętu agd i rtv, których urządzenia na co dzień goszczą w domach naszych Klientów. Jedną z firm, która obdarzyła nas zaufaniem jest marka Saeco, dla której, w ramach posiadanej autoryzacji, realizujemy serwis gwarancyjny ekspresów do kawy. Jako autoryzowany serwis Saeco mamy możliwość świadczenia bezpłatnych napraw gwarancyjnych (w okresie trwania gwarancji przyznanej przez producenta sprzętu) oraz profesjonalnych i skutecznych napraw pogwarancyjnych ekspresów do kawy Saeco.

Autoryzowany serwis Saeco, to pewność dla naszych Klientów, że oddane urządzenie trafi w ręce profesjonalistów, a diagnostyka i naprawa ekspresu do kawy zostanie przeprowadzona z zachowaniem najwyższych standardów, czyli przy użyciu odpowiednich narzędzi, zgodnie z procedurami i wytycznymi producenta.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w modelu door to door, z dowolnego miejsca w kraju, w ramach usługi “serwis z kurierem” . Nasi Technicy zagwarantują Ci profesjonalny i skuteczny serwis ekspresów do kawy Saeco.

Jakie są zalety i wady ekspresów do kawy Saeco?

Popularność ekspresów Saeco jest duża i stale rośnie. Z pewnością przyczyną niesłabnącego zainteresowania Użytkowników tą marką nie jest cena, ale o tym za chwilę. Automatyczne ekspresy Saeco gwarantują przede wszystkim doskonałą jakość kawy. Należą do urządzeń o dużej wydajności (mogą przygotować dużo filiżanek kaw, w stosunkowo krótkim czasie), dzięki czemu goszczą nie tylko w domach, ale równie dobrze sprawdzają się jako ekspresy do biur czy lokali gastronomicznych. Ekspresy Saeco cenione są także za łatwą i intuicyjną obsługę. Ważnym argumentem, który przemawia za wyborem marki Saeco jest również jakość tych urządzeń. Z doświadczenia możemy powiedzieć, że są to solidnie wykonane i trwałe ekspresy do kawy, które, jeśli się o nie zadba będą służyć latami. Wadą, którą można dostrzec w przypadku ekspresów Saeco jest ich cena. Urządzenia te nie należą do najtańszych rozwiązań, jednak z pewnością większość Miłośników kawy potwierdzi, że jest to produkt wart swojej ceny. Decydując się na zakup ekspresu Saeco z pewnością otrzymasz produkt najwyższej jakości, a jeżeli zadbasz o jego regularne czyszczenie i serwis będziesz mógł cieszyć się bezawaryjną pracą i smakiem doskonałej kawy przez wiele lat.

Jakie są rodzaje ekspresów do kawy Saeco

Ekspresy do kawy marki Saeco, to jedne z najbardziej popularnych urządzeń w tej grupie produktów. Wielbiciele kawy, którzy chcieliby cieszyć się wyjątkowym smakiem swojego ulubionego napoju, dzięki urządzeniom Saeco, zanim wybiorą konkretny model ekspresu, powinni wybrać rodzaj urządzenia, które spełni ich oczekiwania. Ekspresy Saeco dzielą się na trzy podstawowe grupy. Największą popularnością cieszą się ekspresy automatyczne Saeco. Są to praktyczne i łatwe w obsłudze urządzenia, które dają możliwość przygotowania wysokiej jakości kawy oraz napojów kawowych za pomocą jednego przycisku. Natomiast, jeśli jesteś miłośnikiem tradycyjnej czarnej kawy typu espresso, warto rozważyć nabycie jednego z modeli ekspresów Saeco z grupy ręcznych ekspresów kolbowych. Są to urządzenia prostsze w budowie i tańsze w zakupie, a jednocześnie dostarczające równie pyszną i aromatyczną kawę. Trzecim rozwiązaniem proponowanym przez Saeco jest ekspres do kawy na kapsułki. Urządzenia te wybierane są przede wszystkim przez Użytkowników ceniących sobie prostą obsługą i stosunkowo niski koszt zakupu urządzenia.

Naprawa ekspresów do kawy Saeco

Nawet najlepsze urządzenia ulegają awariom, a powody usterki ekspresu do kawy mogą być różne. Z pewnością brak odpowiedniego serwisowania i konserwacji przyczynia się do pogorszenia stanu technicznego urządzenia i może być powodem awarii ekspresu do kawy. Również naturalne zużycie niektórych elementów czy podzespołów, które nie zostaną w porę wykryte i wymienione, mogą doprowadzić do uszkodzenia ekspresu. Na szczęście zdecydowaną większość problemów z automatycznym ekspresem Saeco można rozwiązać przy pomocy profesjonalnego serwisu. Jeśli szukasz serwisu Saeco we Wrocławiu, który pomoże w rozwiązaniu Twojego problemu z ekspresem do kawy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy autoryzowanym serwisem naprawczym firmy Saeco, co gwarantuję, że naprawa ekspresu będzie realizowana z zachowaniem najwyższych standardów i zgodnie z rekomendacjami producenta sprzętu. Teraz w łatwy i wygodny sposób możesz wysłać zgłoszenie naprawy online, a urządzenie dostarczyć w wygodny dla Ciebie sposób. Jeśli mieszkasz lub prowadzisz firmę we Wrocławiu lub okolicy możesz dostarczyć urządzenie osobiście. Nasz punkt serwisowy we Wrocławiu mieści się przy ulicy Stefana Czarnieckiego 13. Nasze usługi naprawcze Saeco dostępne są również dla Klientów z całej Polski, dzięki usłudze „serwis z kurierem”.

Serwis ekspresów Saeco

Ekspresy włoskiej marki Saeco, która zasłynęła produkcją pierwszego automatycznego ekspresu do kawy, od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się ekspresy automatyczne, które sprawdzą się zarówno w użytku domowym, jak również jako ekspres do biura. Automatyczny ekspres Saeco, to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które gwarantuje nam pyszną i aromatyczną kawę, której przyrządzenie jest łatwe jak nigdy wcześniej. Aby jak najdłużej korzystać z bezawaryjnej pracy ekspresu automatycznego, warto pamiętać o jego systematycznej konserwacji i czyszczeniu. Dobrą praktyką są również okresowe przeglądy techniczne ekspresu do kawy, w czasie których urządzenie zostanie dokładnie wyczyszczone w warunkach warsztatowych, a zużyte elementy, takie jak uszczelki czy filtry zostaną wymienione na nowe. Jeśli jest Ci potrzebny serwis ekspresu Saeco we Wrocławiu lub w okolicy, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Jak wybrać sprawdzony serwis Saeco?

Twój ekspres do kawy przestał działać i zastanawiasz się, jak poradzić sobie z problemem? Z pewnością chcesz jak najszybciej przywrócić sprawność urządzenia i znów móc delektować się pyszną kawą. Pytanie tylko, jak i gdzie naprawić zepsuty ekspres do kawy? Żeby przeprowadzić skuteczną naprawę ekspresu Saeco trzeba posiadać nie tylko narzędzia, ale przede wszystkim odpowiednią wiedzę i doświadczenie w zakresie serwisu i naprawy tego typu urządzeń. Szczególnie jeśli problem dotyczy automatycznego ekspresu do kawy, odradzamy próby naprawy ekspresu na własną rękę. Samodzielna naprawa urządzenia może przynieść więcej szkód niż korzyści. Czym kierować się przy wyborze serwisu? Pierwsza wskazówka to autoryzacja producenta. Jeżeli Twój ekspres Saeco jest na gwarancji, wybierz autoryzowany serwis Saeco. Tylko taki punkt serwisowy jest upoważniony do przeprowadzenia naprawy ekspresu w trakcie trwania gwarancji producenta. Przeważnie serwisy autoryzowane realizują również naprawy pogwarancyjne ekspresów Saeco. Dlatego jeżeli chcesz mieć pewność, że technicy, którzy będą przeprowadzać serwis Twojego urządzenia, mają niezbędną wiedzę, narzędzia i warunki, aby skutecznie usunąć awarię ekspresu, warto zdecydować się na wybór autoryzowanego punktu serwisowego, nawet jeżeli sprzęt jest już po terminie gwarancyjnym. Cennym źródłem informacji o jakości usług serwisowych jest również internet. Tam możesz sprawdzić opinie innych Użytkowników o firmie, zobaczysz czy inny Klienci byli zadowoleni z jakości usług. Przeglądając oceny warto zwrócić uwagę zarówno na ich jakość i ilość oraz jak firma reaguje i rozwiązuje kwestie sporne. Jeśli nie chcesz być zaskoczony kosztem naprawy ekspresu, zapytaj o możliwość wstępnej wyceny naprawy. W naszym serwisie taka usługa jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Co oferuje serwis ekspresów do kawy Saeco?

Nasz serwis oferuje pełen zakres usług naprawczych i serwisowych ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu takich jak Saeco, Philips, Krups i wielu innych. Prowadzimy profesjonalne naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne ekspresów do kawy. Nasze usługi realizujemy we Wrocławiu oraz dla Klientów z całej Polski w ramach usługi „serwis z kurierem”. Zapewniamy również kompleksową opiekę serwisową poprzez przeglądy techniczne, czyszczenie i konserwację ekspresów do kawy, które skutecznie przeciwdziałają powstawaniu usterek i wydłużają żywotność ekspresu do kawy. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz przedsiębiorstwa korzystające z ekspresów biurowych. Wszystkim pasjonatom kawy zapewniamy bogate pakiety usług serwisowych na ekspresy do kawy, ofertę oryginalnych akcesoriów, które ułatwią samodzielne dbanie o czystość ekspresu, fachowe doradztwo w sprawach techniczny oraz miłą i przyjazną obsługą.

Koszty napraw ekspresu Saeco

Dla każdego miłośnika kawy, awaria ekspresy to koszmar. Brak możliwości przyrządzenia ulubionego napoju nie jest sytuacją komfortową. Dodatkowo pojawia się pytanie o koszt naprawy. Jeżeli usterka wystąpi w urządzeniu posiadającym gwarancję sprawa jest prosta, ponieważ naprawa ekspresu do kawy Saeco, w ramach gwarancji producenta jest bezpłatna. W przypadku urządzeń, których okres gwarancji wygasł, często pojawia się wątpliwość czy naprawa ekspresy do kawy jest opłacalna. Z naszego doświadczenia możemy powiedzieć, że w większości przypadków tak, warto naprawiać, a nie wyrzucać. Przede wszystkim ze względów ekonomicznych. Rzadko kiedy koszt naprawy ekspresu do kawy przekracza wartość nowego urządzenia. Większość sprzętu, wymaga jedynie ingerencji dobrego i profesjonalnego serwisu naprawczego, po którym będzie służyć jeszcze długi czas i zapewni wiele filiżanek pysznej kawy.

Bezpłatna wycena kosztów naprawy ekspresu do kawy Saeco

Naszych klientów lubimy zaskakiwać tylko w pozytywny sposób. Decydując się na serwis pogwarancyjny Saeco w APS Serwis nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty bezpłatnej wyceny kosztów naprawy ekspresu. Jedyne co musisz zrobić, to wysłać zgłoszenie online i przekazać urządzenie do naszego serwisu. Sprzęt możesz dostarczyć w wybrany przez siebie sposób. Nasi Technicy wykonają przegląd ekspresu, ustalą przyczynę awarii i poinformują Cię jaki będzie koszt usunięcia usterki. To Ty zdecydujesz, czy chcesz zrealizować serwis naprawczy, czy wolisz zainwestować w zakup nowego urządzenia.

Bezpłatna wycena kosztów naprawy ekspresu do kawy Saeco

Polecane akcesoria do ekspresów saeco

product

Zestaw do konserwacji z filtrami wody brita intenza+

Zestaw do konserwacji chroni Twój w pełni automatyczny ekspres do kawy przed uszkodzeniem oraz pozwala zachować czystość i płynne działanie urządzenia.

Najszęściej zadawane pytania

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 • Produkty Saeco są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i zapewniają wysoką jakość działania, łatwość obsługi i łatwość instalacji. W razie jakichkolwiek trudności podczas korzystania z urządzenia zalecamy w pierwszej kolejności zapoznanie się z instrukcją obsługi lub informacjami w sekcji pomocy technicznej w niniejszej witrynie internetowej, gdzie (w zależności od typu produktu) można znaleźć instrukcję obsługi do pobrania, często zadawane pytania, filmy instruktażowe oraz forum pomocy technicznej.

  W mało prawdopodobnym przypadku awarii urządzenia firma Saeco zorganizuje bezpłatną naprawę produktu Saeco, o ile użytkownik poinformuje nas o usterce w okresie obowiązywania gwarancji, pod warunkiem, że produkt był używany zgodnie z instrukcją obsługi (np. w zamierzonym środowisku, nie do użytku profesjonalnego).

  Jeśli użytkownik odda urządzenie do naprawy w swoim kraju, ale zakupił je za granicą, Saeco dołoży wszelkich starań, aby produkt był serwisowany zgodnie z warunkami gwarancji obowiązującymi w kraju, w którym zakupiono produkt.

  Niniejsza gwarancja nie ma wpływu na ustawowe prawa użytkownika.

  Okres obowiązywania gwarancji

  Okres obowiązywania gwarancji wynosi 24 miesiące, chyba że w instrukcji obsługi, ulotce gwarancyjnej lub na stronie www.philips.com/warranty określono inaczej.

  Warunki gwarancji

  Okres obowiązywania gwarancji rozpoczyna się w dniu zakupu podanym na dowodzie zakupu i wygasa wraz z końcem okresu wskazanego w punkcie

  „Okres obowiązywania gwarancji” poniżej. Jeśli konieczna jest naprawa, ale użytkownik zgubił dowód zakupu, uznaje się, że okres obowiązywania gwarancji rozpoczął się trzy miesiące po dacie produkcji podanej na urządzeniu lub określonej na podstawie numeru seryjnego. Jeśli konieczna jest naprawa urządzeń bez daty produkcji lub numeru seryjnego podanego na urządzeniu, wymagany jest ważny dowód zakupu.

  W przypadku, gdy naprawa nie jest możliwa lub nie jest opłacalna z handlowego punktu widzenia, Saeco może wymienić produkt na nowy lub odnowiony produkt o podobnej funkcjonalności. Po naprawie, aktualizacji oprogramowania sprzętowego lub wymianie urządzenia okres obowiązywania gwarancji będzie kontynuowany od daty pierwotnego zakupu.

  Wyłączenia

  Gwarancja nie obejmuje szkód pośrednich ani wtórnych (w tym między innymi straty czasu, utraty danych lub utraty dochodów), ani rekompensaty za działania wykonywane przez użytkownika, takie jak regularna konserwacja, instalowanie aktualizacji oprogramowania sprzętowego albo zapisywanie lub przywracanie danych.

  Saeco nie gwarantuje nieprzerwanego lub bezbłędnego działania produktów, w tym między innymi interoperacyjności ze wszystkimi obecnymi i/lub przyszłymi wersjami oprogramowania lub sprzętu. Gwarancja nie obowiązuje lub nie ma zastosowania, jeśli:

  • Dowód zakupu został w jakikolwiek sposób zmieniony lub stał się nieczytelny.
  • Numer modelu, numer seryjny lub kod daty produkcji na urządzeniu został zmieniony, usunięty lub jest nieczytelny.
  • Produkt został zakupiony jako towar wadliwy. Naprawy lub modyfikacje produktu zostały przeprowadzone przez nieautoryzowane serwisy lub nieupoważnione osoby.
  • Wada jest wynikiem nadmiernego użytkowania poza przeznaczeniem.
  • Wada jest spowodowana niewłaściwym użytkowaniem produktu lub warunkami środowiskowymi, które nie są zgodne z instrukcją obsługi produktu.
  • Wada jest spowodowana podłączeniem urządzeń peryferyjnych, dodatkowego sprzętu lub akcesoriów (w tym oprogramowania) innych niż zalecane w instrukcji obsługi.
  • Urządzenie zostało uszkodzone, w tym między innymi przez zwierzęta, wyładowania atmosferyczne, nieprawidłowe napięcie, pożar, klęskę żywiołową, transport lub wodę (chyba że instrukcja obsługi wyraźnie stanowi, że produkt można płukać). Zgłaszane jest normalne zużycie lub wymiana części eksploatacyjnych, które ze względu na ich właściwości zalicza się do elementów zużywalnych (np. wkładów filtra).
  • Produkt nie działa prawidłowo, ponieważ nie został pierwotnie zaprojektowany, wyprodukowany lub zatwierdzony do użytku w kraju, w którym jest używany, co może mieć miejsce w przypadku importu produktu.
  • Produkt nie działa prawidłowo z powodu problemów z dostępem lub połączeniem z dostawcami usług, jak np. przerwy w działaniu sieci dostępu (np. Internet), usterki na linii abonenta lub korespondenta, usterka sieci lokalnej (okablowanie, serwer plików, linia użytkownika) i usterki w sieci przesyłowej (zakłócenia, kodowanie, usterki lub niska jakość sieci).

  Serwis

  Aby uniknąć niepotrzebnych niedogodności, zalecamy uważne przeczytanie instrukcji obsługi i/lub skonsultowanie się z działem pomocy technicznej w niniejszej witrynie internetowej przed skontaktowaniem się ze sprzedawcą lub firmą Saeco. Aby uzyskać serwis w okresie obowiązywania gwarancji, prosimy o kontakt z centrum obsługi klienta za pośrednictwem jednej z metod kontaktu wskazanych w niniejszej witrynie internetowej. Jeśli produkt nie jest już objęty gwarancją, w niektórych krajach można skontaktować się bezpośrednio z najbliższym autoryzowanym centrum serwisowym. Jeśli taka usługa jest dostępna, adresy centrów serwisowych można znaleźć w niniejszej witrynie internetowej.

  Abyśmy mogli zapewnić skuteczną pomoc, podczas kontaktu z firmą Saeco lub jej partnerami serwisowymi użytkownik powinien mieć przygotowane następujące dane:

  • Numer typu produktu lub modelu (czasami nazywany identyfikatorem modelu)
  • Dowód zakupu (np. oryginalną fakturę lub paragon gotówkowy) zawierający datę zakupu, nazwę sprzedawcy i numer modelu produktu; a także
  • Numer seryjny produktu lub kod daty produkcji podany na urządzeniu. Numer modelu, numer seryjny lub kod daty produkcji (jeśli jest dostępny) można znaleźć po wewnętrznej stronie klapki serwisowej urządzenia.

  Połączone produkty

  Wszystkie dane przechowywane w połączonych produktach mogą zostać utracone lub usunięte podczas napraw. Saeco nie ponosi odpowiedzialności za taką stratę.

  Marka SAECO

  SAECO jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Koninklijke Philips N.V. i jego użycie jest objęte licencją. Niniejszy produkt został wyprodukowany i jest sprzedawany na odpowiedzialność firmy Philips Domestic Appliances Nederland B.V. i Philips Domestic Appliances Nederland B.V. jest gwarantem w odniesieniu do tego produktu.

  Gwarant

  Gwarantem produktów sprzedawanych pod marką Saeco jest firma Philips Domestic Appliances Nederland B.V., zarejestrowana pod adresem: Tussendiepen 4a, 9206 AD, Holandia.

 • Te modele ekspresów saeco - naprawisz w APS Serwis

  Model ekspresu saecoNaprawa gwarancyjnaNaprawa pogwarancyjna
  Seria GranAromaCheck takCheck tak
  Seria Xelsis 76XXCheck takCheck tak
  Seria Xelsis 75XXCheck takCheck tak
  Saeco Picobaristo DeluxeCheck takCheck tak
  IncantoCheck takCheck tak
  PicoBaristoCheck takCheck tak