APS Serwis - autoryzowany serwis

APS Serwis
Poznaj nas bliżej

APS Serwis działa na rynku od 2012 roku, oferując swoim Klientom usługi serwisowe urządzeń użytku codziennego. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży pozwalają nam na świadczenie usług naprawczych na najwyższym poziome, czego potwierdzeniem są posiadane przez nas liczne autoryzacje wiodących producentów sprzętu.

Konkurencyjne ceny

Profesjonalne usługi w przystępnych cenach

Doświadczeni fachowcy

Zespół zaangażowanych profesjonalnistów

Szybka realizacja

Krótkie terminy przyjęć i szybka realizacja napraw

Doświadczeni fachowcy

Największą siłą naszej firmy są pracujący w niej ludzie. Nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na ich wiedzę i doświadczenie, ale również na zaangażowanie i miłą atmosferę przy realizacji przekazanych nam zleceń serwisowych.

Powierzając nam sprzęt do naprawy masz pewność, że trafi on w ręce profesjonalistów. Dział serwisowy w ASP Serwis, to zespół wykwalifikowanych Techników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, uprawnienia i doświadczenie, aby podjąć się skutecznej naprawy Twojego urządzenia. Kompetencje naszego Zespołu, to dla nas szczególnie ważny aspekt, ze względu na oczekiwanie naszych Klientów. Dodatkowo poziom naszej wiedzy i umiejętności jest systematycznie weryfikowany i kontrolowany w związku z faktem, że APS Serwis to autoryzowany serwis naprawczy wielu wiodący producentów sprzętu.

Realizując serwis naprawczy, zależy nam zarówno na zadowoleniu naszych Klientów z przeprowadzonych prac, jak i na przyjaznej atmosferze i sprawnej komunikacji, za którą odpowiada nasz Dział Obsługi Klienta, wpierany przez stronę internetową, stworzoną z myślą o potrzebach Odbiorców naszych usług.

Konkurencyjne ceny

Profesjonalna naprawa sprzętu nie musi być droga. To co wyróżnia APS Serwis, to przystępne ceny usług naprawczych w ramach serwisu pogwarancyjnego oraz darmowe naprawy gwarancyjne w ramach posiadanych autoryzacji producenta sprzętu. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, udostępniliśmy możliwość przeprowadzenia bezpłatnej wyceny wybranych urządzeń.

W naszej ofercie najdziesz również bogaty wybór oryginalnych akcesoriów do urządzeń gospodarstwa domowego, w tym ekspresów do kawy oraz do pielęgnacji ciała i włosów.

Szybka realizacja

Zdajemy sobie sprawę, że awaria sprzętu nie jest sytuacją komfortową i każdemu zależy na tym, aby skuteczna naprawa odbyła się jak najszybciej. Indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów pozwala na ustalenie terminu przyjęcia i czasu naprawy urządzania tak, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom Odbiorców naszych usług. Przekazując nam urządzenie do naprawy masz pewność, że okres oczekiwania na serwis będzie skrócony do niezbędnego minimum. W naszym wrocławskim punkcie serwisowym, wiele z podzespołów i części zamiennych jest dostępnych od ręki. Dzięki temu czas naprawy staje się wyjątkowo krótki.

Autoryzacje

APS Serwis od wielu lat jest autoryzowanym serwisem naprawczym dla wielu wiodących producentów sprzętu. Posiadane autoryzacje to potwierdzenie, że oddając urządzeni do naprawy w naszym serwisie masz pewność, że trafia ono w ręce profesjonalistów, którzy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie usunąć usterkę. Autoryzowany serwis to również gwarancja, że naprawa sprzętu zostanie przeprowadzona zgodnie z procedurami i wytycznymi producenta urządzenia oraz z użyciem oryginalnych części. Procesy naprawcze w serwisie autoryzowanym podlegają ścisłym procedurom, a wiedza Techników jest systematycznie uzupełniana i weryfikowana.

Posiadane autoryzacje: Philips, Saeco, Philips AVENT, Sony, Sharp, Toshiba, JVC, TLC / Thomson, Russell Hobbs, Remington

napraw bez wychodzenia z domu

Wypełnij formularz

Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

Wyślij zgłoszenie

Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

Dostarcz jak chcesz

Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.