Naprawa i serwis małego AGD
Urządzenia użytku codzinnego

USŁUGI SERWISOWE

Serwis gwarancyjny
urządzeń małego AGD

W APS serwis znajdziesz pełne wsparcie serwisowe i możliwość realizacji darmowej naprawy urządzeń drobnego agd w ramach serwisu gwarancyjnego producenta sprzętu. W ramach napraw gwarancyjnych realizujemy:

  1. Serwis gwarancyjny agd Philips
  2. Serwis gwarancyjny Philips AVENT
  3. Serwis gwarancyjny Russell Hobbs
  4. Serwis gwarancyjny Remington

Naprawy pogwarancyjne
urządzeń drobnego AGD

Nasze usługi serwisowe to również profesjonalne naprawy pogwarancyjne. W przypadku awarii urządzenia z typu małe agd zapraszamy do kontaktu i wyceny serwisu pogwarancyjnego. W naszym serwisie wykonujemy:

  1. Naprawy sprzętu kuchennego (małe agd)
  2. Naprawy urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów
  3. Naprawy urządzeń dla domu
  4. Naprawy urządzeń dedykowanych dzieciom

serwis i naprawa urządzeń agd

serwis i naprawa urządzeń agd APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

Ilość urządzeń z grupy małego agd, który ułatwia nam życie codzienne jest ogromna. Są to sprzęty do gotowania, dzięki którym szybko i łatwo przyrządzimy posiłek, urządzenia pomagające zadbać o porządek w domu czy w końcu cała gama produktów do pielęgnacji ciała i włosów. Wiele z nich doceniamy dopiero wtedy, gdy przytrafi się awarią urządzenia, które na co dzień ułatwia nam funkcjonowania. Wówczas zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych.

Jeśli szukasz profesjonalnej i szybkiej naprawy sprzętu agd zgłoś się do nas. Pamiętaj, że nie musisz robić tego osobiście. Swoje zgłoszenie naprawy możesz wysłać w prosty i wygodny sposób, wypełniając formularz online, a urządzenie dostarczyć jak Tobie najwygodniej: osobiście w naszym punkcie serwisowym we Wrocławiu, Paczkomatem lub przez firmę kurierską. Dzięki tej opcji nasze usługi naprawcze są dostępne dla Klientów z całej Polski.

napraw bez wychodzenia z domu

Wypełnij formularz

Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

Wyślij zgłoszenie

Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

Dostarcz jak chcesz

Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.