APS Serwis - autoryzowany serwis

Serwis i naprawa sprzętu AGD
Naprawy pogwarancyjne

Znajdziesz u nas pełny pakiet usług serwisowych, w tym również naprawy sprzętów gospodarstwa domowego, czyli tzw. małego agd. Nasz serwis pogwarancyjny agd dostępny jest dla Klientów z całej Polski, w systemie door to door.

Szybka realizacja

napraw serwisowych

90 dni gwarancji

na wykonany serwis

Konkurencyjne ceny

usług serwisowych

U NAS NAPRAWISZ

Naprawy urządzeń agd: sprzęt kuchenny

W ramach serwisu pogwarancyjnych naprawiamy różnego rodzaju urządzenia służące do przygotowywania posiłków. Naprawiamy urządzenia wszystkich wiodących prodecentów sprzętu agd.

  Czajniki elektryczne -

  Ekspresy do kawy -

  Tostery -

  Opiekacze -

  Grille elektryczne -

  Blędery ręczne -

  Blędery kielichowe -

  Miksery -

  Roboty kuchenna -

  Roboty planetarne -

  Parowary -

  Wolnowary -

  Sokowirówki -

  Frytownice -

  Wypiekacze do chleba -

  Maszynki do mięsa -

  Krajalnice -

  Serwis urządzeń do pielęgnacji ciała i włosów

  Oferujemy szybką i profesjonalną naprawę różnego rodzaju urządzeń służących do pielęgnacji włosów i ciała. W ramach serwisu pogwarancyjnego naprawisz u nas:

   Suszarki -

   Lokówki -

   Prostownice -

   Karbownice -

   Depilatory -

   Golarki -

   Trymery -

   Maszynki do włosów -

   Maszynki do brody -

   Elektryczne szczotki do czyszczenia twarzy -

   Masażery -

   Irygatory -

   Elektryczne akcesoria kosmetyczne (jak elektryczne pilniki) -

   Depilatory IPL (depilatory laserowe) -

   Serwis i napraw urządzeń dla domu

   U nas naprawisz wszelkiego rodzaju urządzenia i sprzęty domowe, które na codzień są pomocne w utrzymaniu porządku w Twoim mieszkaniu.

    Odkurzacze -

    Roboty sprzątające -

    Odkurzacze piorące -

    Odkurzacze samochodowe -

    Parownice -

    Mopy parowe -

    Myjki do okien -

    Żelazka -

    Generatory pary -

    Parownice do ubrań -

    Oczyszczacze powietrze -

    Naprawa urządzeń dedykowanych dzieciom

    W naszym serwisie naprawisz również urządzenia stworzone z myślą o dzieciach i mamach. W ramach napraw pogwarancyjnych służymy pomocą przy naprawie takich urządzań jak:

     Nianie elektroniczne -

     Podgrzewacze do butelek -

     Sterylizatory do butelek -

     Inhalatory -

     Laktatory -

     Urządzenia do przygotowywania posiłków dla dzieci jak parowaro-blendery -

     naprawa i serwis urządzeń agd

     naprawa i serwis urządzeń agd APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

     Urządzenia małego AGD to cała gama sprzętów, z których korzystamy na co dzień. Ich różnorodność i zastosowanie są bardzo zróżnicowane, jednak to co je łączy to fakt, że każdy mały sprzęt AGD ułatwia nasze życie codzienne. Dlatego jeśli, któreś z Twoich urządzeń odmówiło posłuszeństwa zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem.

     Powierzając nam swój sprzęt możesz mieć pewność, że wróci do Ciebie w pełni sprawny. Kompetencje i doświadczenie naszego zespołu zostały potwierdzone przez szereg posiadanych autoryzacji wielu producentów sprzętu, dlatego możesz mieć pewność, że w APS serwis znajdziesz fachową i szybką pomoc w naprawie urządzń AGD.

     Nasze usługi serwisowe są dostępne nie tylko w mieście Wrocław, ale również dla Klientów z całej Polski. Skorzystaj z opcji: serwis z obsługą kurierską i przekonaj się szybka i skuteczna może być naprawa urządzenia AGD w systemie door to door.

     napraw bez wychodzenia z domu

     Wypełnij formularz

     Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

     Wyślij zgłoszenie

     Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

     Dostarcz jak chcesz

     Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

     FAQ - najczęściej zadawane pytania

     Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

     Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

     Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

     Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

     Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

     Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

     Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

     Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

     Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.