APS Serwis - autoryzowany serwis

Serwis gwarancyjny Philips
Naprawy gwarancyjne ekspresów do kawy

Jako autoryzowany serwis Philips realizujemy naprawy gwarancyjne ekspresów do kawy. Zapewniamy pełną obsługę i wsparcie serwisowe dla wszystkich ekspresów domowych i biurowych w ramach usługi: Philips serwis gwarancyjny

Oryginalne części

producenta ekspresu

Naprawy gwarancyjne

autoryzacja Philips

Napraw z domu

serwis z obsługą kuriera

U NAS NAPRAWISZ

Ekspres do kawy Philips

Przytafiła Ci się awaria ekspresu Philips? Zdaj się na autoryzowany serwis. U nas dokonasz szybkiej i skutecznej naprawy ekspresów Philips. W ramach serwisu gwarancyjnego producenta sprzętu naprawimy:

  1. Przelewowy ekspres do kawy Philips (ekspres z filtrem)
  2. Automatyczny ekspres do kawy Philips
Sprawdź jakie modele ekspresów Philips naprawisz w APS Serwis

Ekspres do kawy Saeco

Jeśli masz problem z ekspresem Saeco, możesz go naprawić w APS serwis w ramach gwarancji producenta. U nas znajdziesz fachową pomoc i wsparcie serwisowe dla marki Saeco. W ramach serwisu gwarancyjnego naprawimy:

  1. Automatyczny ekspres do kawy Saeco
  2. Ekspres do kawy Saeco na kapsułki
  3. Ręczny ekspres do kawy Saeco (ekspres kolbowy)
Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

autoryzowany serwis philips

autoryzowany serwis philips APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

Ekspresy do kawy to jedno z bardziej złożonych i zaawansowanych urządzeń w gamie produktów agd. Tworzone z myślą o użytkowniku, proste i intuicyjne w obsłudze ekspresy Philips to zaawansowane mechanicznie i elektronicznie urządzenia.

Profesjonalna naprawa ekspresu wymaga specjalistycznej wiedzy, dużego doświadczenia, systematycznych szkoleń oraz łatwego dostępu do oryginalnych części serwisowych. Autoryzacja serwisu jest gwarancją, że naprawa ekspresu do kawy Philips zostanie przeprowadzona zgodnie z najwyższymi standardami narzuconymi przez producenta Twojego urządzenia.

Jako autoryzowany serwis ekspresów do kawy Philips możemy obiecać, że naprawa ekspresu będzię wykonana:

  • z użyciem oryginalnych części zamiennych producenta sprzętu
  • zgodnie z procedurami i wytycznymi producenta
  • przy użyciu odpowiednich, wymaganych przez producenta narzędzi

Serwis gwarancyjny ekspresów Philips

Philips należy w Polsce do grona najpopularniejszych producentów automatycznych ekspresów do kawy. Szczególnie chętnie wybierana przez konsumentów, którzy poszukują urządzenia do użytku domowego. Jednocześnie urządzenia Philips świetnie sprawdzają się jako ekspresy do biura. Marka pracowała na ten sukces bardzo długo. Philips na naszym rodzimym rynku gości już ponad 100 lat, a historia produkcji ekspresów to blisko 60 lat doświadczenia. W tym czasie producent wypuścił na rynek całą gamę urządzeń służących do przygotowywania kawy, od prostych ekspresów przelewowych, po w pełni automatyczne ekspresy ciśnieniowe, dzięki którym przyrządzisz twój ulubiony napój kawowy (również kawy mleczne) po naciśnięciu jednego przycisku.

Ekspresy do kawy marki Philips są cenione przez użytkowników przede wszystkim za innowacyjne rozwiązania, takie jak system do spieniania mleka LatteGo, które ułatwiają korzystanie z urządzenia. Wysoko ocenianymi walorami tych sprzętów są również nowoczesny i ciekawy design oraz trwałość ekspresów do kawy.

Serwis ekspresów Philips

Aby jak najdłużej cieszyć się sprawnym działaniem ekspresu należy pamiętać o konieczności systematycznego czyszczenia i konserwacji urządzenia. Mimo wielu udogodnień, które marka Philips wprowadza w swoich urządzeniach (jak np. wcześniej wspomniany system LatteGo) użytkownik musi pamiętać o tym, że poprawna konserwacja przyczyni się do wydłużenia żywotności ekspresu do kawy. W naszym serwisie możesz nabyć wszystkie akcesoria i środki czystości niezbędne do tego, aby zadbać o automatyczny ekspres do kawy marki Philips. Zamawiając u autoryzowanego przedstawiciela, którym jest APS Serwis, masz gwarancję, że zakupione produkty pochodzą z pewnego źródła, są materiałami oryginalnymi i bezpiecznymi dla Ciebie i Twojego urządzenia.

Naprawy gwarancyjne - ekspresy Philips

APS Serwis jest autoryzowanym serwisem gwarancyjnym Philips. Od wielu lat realizujemy bezpłatny serwis naprawczy ekspresów do kawy w ramach gwarancji Philips. Pamiętaj, że w czasie, kiedy Twój ekspres do kawy jest na gwarancji producenta, jedynie autoryzowany serwis może dokonać naprawy. Działanie takie ma na celu zabezpieczenie Ciebie i Twojego urządzenia przed niewłaściwą ingerencją w produkt. Nieumiejętna próba naprawy ekspresu do kawy może skończyć się nieodwracalnym uszkodzeniem sprzętu i utratą gwarancji. Profesjonalna naprawa ekspresu do kawy Philips wymaga odpowiedniej wiedzy, którą nasi technicy pozyskują w trakcie niezliczonej ilości szkoleń, doświadczenia oraz dostępu do odpowiednich części i narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia skutecznej naprawy.

Serwis pogwarancyjny ekspresów Philips

Brak gwarancji nie oznacza, że jesteś skazany na zakup nowego urządzenie lub drogą naprawę pogwarancyjną! W APS Serwis realizujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy Philips, Saeco, Nivona, Krups i wielu innych. Jeżeli obawiasz się o koszt serwisowania urządzenia, które nie jest objęte gwarancją możesz skorzystać zbezpłatnej wyceny kosztów naprawy ekspresu do kawy i przekonać się, że naprawa nie musi być droga. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza zamieszczonego na stronie i opisz jaki problem występuje w Twoim ekspresie do kawy, a my zajmiemy się resztą. Nasi technicy z pełnym zaangażowaniem i przy wykorzystaniu całej swojej wiedzy i doświadczenia zdiagnozują przyczynę usterki ekspresu oraz zaproponują rozwiązanie Twojego problemu z urządzeniem. W APS Serwis zadbamy o profesjonalne usunięcie problemu, nawet jeśli Twój ekspres jest po gwarancji.

napraw bez wychodzenia z domu

Wypełnij formularz

Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

Wyślij zgłoszenie

Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

Dostarcz jak chcesz

Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.