Telewizory LCD
Naprawa, serwis, przeglądy techniczne TV

USŁUGI SERWISOWE

Serwis gwarancyjny
telewizorów LCD

W naszym serwisie zrealizujemy bezpłatne naprawy serwisowe telewizorów, w ramach gwarancji udzielanej przez producenta urządzenia. Jako autoryzowany serwis wykonujemy:

 1. Serwis gwarancyjny telewizorów Philips
 2. Serwis gwarancyjny telewizorów Sony
 3. Serwis gwarancyjny telewizorów Sharp
 4. Serwis gwarancyjny telewizorów Toshiba
 5. Serwis gwarancyjny telewizorów JVC
 6. Serwis gwarancyjny telewizorów TCL / Thomson
Sprawdź jakie modele telewizorów naprawisz w APS Serwis

Naprawy pogwarancyjne
telewizorów LCD

Jeśli Twój telewizor jest po gwarancji, możesz liczyć na nasze wsparcie serwisowe. W naszym serwisie otrzymasz profesjonalna i szybką pomoc techniczną w przystępnej cenie. Realizujemy:

 1. Naprawy pogwarancyjne telewizorów Philips
 2. Naprawy pogwarancyjne telewizorów Sony
 3. Naprawy pogwarancyjne telewizorów Sharp
 4. Naprawy pogwarancyjne telewizorów Toshiba
 5. Naprawy pogwarancyjne telewizorów JVC
 6. Naprawy pogwarancyjne telewizorów TCL / Thomson
 7. Naprawy pogwarancyjne telewizorów Samsung
 8. Naprawy pogwarancyjne telewizorów Sony
 9. Naprawy pogwarancyjne telewizorów LG
Sprawdź jakie modele telewizorów naprawisz w APS Serwis

serwis i naprawa TELEWIZORÓW

serwis i naprawa TELEWIZORÓW APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

Niezależnie od tego czy Twój telewizor LCD jest na gwarancji czy potrzebujesz naprawy pogwarancyjnej, możesz liczyć na nasze pełne wsparcie serwisowe.

Pamiętaj, że najczęściej w przypadku awarii telewizora zakup nowego urządzenia jest zbędnym wydatkiem. Warto w pierwszej kolejności sprawdzić przyczynę i możliwości jakie daje naprawa serwisowa. Kluczem do sukcesu w procesie naprawy jest specjalistyczna wiedza i doświadczenie zespołu, w ręce którego oddasz swój telewizor.

W naszym serwisie możesz liczyć pełen profesjonalizm i zaangażowanie Techników, jak również na ich wiedzę i kwalifikację, które zostały potwierdzone wieloma autoryzacjami wiodących producentów sprzętu. Dzięki temu masz pewność, że naprawa telewizora zostanie przeprowadzona z zachowaniem najwyższych standardów.

napraw bez wychodzenia z domu

Wypełnij formularz

Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

Wyślij zgłoszenie

Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

Dostarcz jak chcesz

Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.