APS Serwis - autoryzowany serwis

Serwis i naprawa telewizorów
Naprawy pogwarancyjne

Jeśli masz problem z niepoprawnie działającym telewizorem, a gwarancja na Twoje urządzenie wygasła, zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych i szybkich usług naprawczych TV na naszym serwisie.

Szybka realizacja

napraw serwisowych

90 dni gwarancji

na wykonany serwis

Konkurencyjne ceny

usług serwisowych

U NAS NAPRAWISZ

Naprawa telewizorów LCD

Telewizory z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem (LCD) to sprzęt nadal cieszący się dużą popularnością. Telewizory te są ceniona przez użytkowników za stosunkowo niską cenę i duży wybór. Uznawane są też za telewizory o niedużej awarynjości. Jednak i im przytafiają się wizyty w serwisach. Najczęstrze problemy z telewizorem LCD to martwe piksele w telewizorze (wypalone piksele), awaria podświetlania matrycy.s

  Sprawdź jakie modele telewizorów LCD naprawisz w APS Serwis

  Naprawa telewizorów LED

  Telewizor z matrycą podświetlaną diodami czyli telewizor LED, to urządzenie cenione ze względu na jakośc obrazu (szczególnie jeśli chodzi o głębię barw) oraz niższe zużycie energii w porównaniu do telewizorów LCD. Najczęstsze awarie w telewizorach LED to brak podświetlenia, pione lub poziome paski na ekranie TV, plamy na ekranie telewizora LED (wada ciekłego kryształu), pęknięcia lub zalania ekranu telewizora.

   Sprawdź jakie modele telewizorów LED naprawisz w APS Serwis

   Naprawa telewizorów OLED

   Telewizory OLED to urządzenie , w których matryca składa się z diod LED, które nie wymagają dodatkowego poświetlania, co daje możliwość produkcji niesamowicie cienkiego i zakrzywionego ekranu telewizora. Najczęstsze usterki telewizorów OLED to: statyczne wypalenia ekrany, brak podświetlenia ekranu, pionowe lub poziome pasy na ekranie telewizora, zablokowanie TV - migająca dioda.

    Sprawdź jakie modele telewizorów OLED naprawisz w APS Serwis

    Naprawa telewizorów PDP (plazmowych)

    Telewizor plazmowy, to urządzenie idealne dla osób ceniących sobie doskonałą jakość obrazu zarówno jeśli chodzi o barwę, kontrast, ale też kąt obserwacji telewizora. Najczęściej spotykany problem z telewizorem plazmowym to zanikanie obrazu w telewizorze, samoistne wyłączanie się telewizora, brak reakcji tv na pilota, brak dźwięku w telewizorze plazmowym

     Sprawdź jakie modele telewizorów PDP naprawisz w APS Serwis

     serwis i naprawa TELEWIZORÓW

     serwis i naprawa TELEWIZORÓW APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

     W ramach serwisu pogwarancyjnego, świadczymy usługi naprawy telewizorów wszystkich marek. Realizujemy naprawy dla Klientów z Wrocławia i okolic, jak również oferujemy możliwość naprawy serwisowej z obsługą kurierską.

     Nasi Technicy posiadają odpowiednią wiedzę, doświadczenie i kwalifikację potwierdzone wieloma autoryzacjami, aby dokonać skutecznej i szybkiej naprawy telewizora. Przykładowe awarie telewizorów z jakimi usuwamy

     • brak wizji w telewizorze (brak obrazu), zanikanie obrazu
     • zakłócenia obrazu, falowanie obrazu w telewizorze
     • brak dźwięku w telewizorze
     • telewizor nie reaguje na pilota
     • telewizor wyłącza się samoistnie
     • niektóre funkcje w telewizorze uruchamiają się samoistnie
     • telewizor zawiesza się po włączeniu
     • zablkowanie telewizora (migająca dioda)

     napraw bez wychodzenia z domu

     Wypełnij formularz

     Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

     Wyślij zgłoszenie

     Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

     Dostarcz jak chcesz

     Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

     FAQ - najczęściej zadawane pytania

     Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

     Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

     Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

     Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

     Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

     Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

     Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

     Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

     Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.