Ekspresy do kawy.
Naprawa, serwis i konserwacja

USŁUGI SERWISOWE

Serwis gwarancyjny
ekspresów do kawy

Jako autoryzowany serwis Philips Saeco, realizujemy bezpłatne naprawy ekspresów do kawy Philips i Saeco w ramach gwarancji udzielanej przez producenta sprzętu. Sprawdź szczegóły oferty serwisowej na ekspresy:

  Sprawdź jakie modele ekspresów do kawy naprawisz w APS Serwis

  Naprawy pogwarancyjne
  ekspresów do kawy

  W przypadku awarii ekspresu do kawy, który nie jest objęty gwarancją producenta, realizujemy naprawy pogwarancyjne, jak również świadczymy usługi bieżącej konserwacji ekspresów do kawy wszystkich wiodącyh producentów urządzeń.

   Sprawdź jakie modele ekspresów do kawy naprawisz w APS Serwis

   Profesjonalny serwis ekspresów do kawy

   Kawa to jeden z najpopularniejszych napojów, dostępnych na całym świecie, a grono miłośników tego naparu jest wręcz niepoliczalne. Nie dziwi więc, że systematycznie wzrasta też popularność ekspresów do kawy, czyli urządzeń, które ułatwiają przyrządzanie aromatycznej kawy w jak najprostszy sposób. Już od dłuższego czasu, ekspres do kawy to jedno z bardziej popularnych urządzeń, które można spotkać zarówno w wielu biurach, prywatnych domach i co oczywiste w lokalach gastronomicznych.

   Doradzimy jaki ekspres do kawy wybrać.

   Na rynku dostępna jest cała gama różnego rodzaju ekspresów do kawy. Z jednej strony daje to szeroki wybór, z drugiej może rodzić wątpliwości, który ekspres do kawy najlepiej sprawdzi się w biurze, a jaki model będzie odpowiednim urządzeniem na potrzeby domowe. Temat wyboru odpowiedniego urządzenia do parzenia kawy, jest obszerny i może wydawać się skomplikowany. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w wyborze odpowiedniego ekspresu do kawy, możesz liczyć na profesionalny zespł z APS Serwis. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania dotyczące zarówno samych ekspresów, jak i akcesoriów niezbędnych do czyszczenia i konserwacji. W naszej ofercie znajdziesz również wyselekcjonowane kawy pochodzące z lokalnych palarni kaw.

   Serwis i konserwacja ekspresów do kawy.

   Niezależnie, od tego jaki model ekspresu wybierzesz z pewnością chcesz, aby urządzenie działało niezawodnie przez długie lata. Warto pamiętać, że odpowiednie czyszczenie i konserwacja ekspresu pozytywnie wpływa na smak naparu, oraz przedłuża żywotność urządzenia. W APS Serwis zrealizujesz profesjonalny przegląd automatycznego ekspresu do kawy, podczas którego nasi technicy dokonają fachowej konserwacji urządzenia. Z doświadczenia wiemy, że lepiej jest zapobiegać awariom, niż borykać się z jej skutkami, dlatego otrzymasz również wskazówki, w jaki sposób samodzielnie możesz zadbać o swój ekspres do kawy przy pomocy oryginalnych akcesoriów do czyszczenia ekspresów, które możesz nabyć w atrakcyjnych cenach w naszym serwisie.

   Usuwanie awarii ekspresów do kawy.

   Nikt nie lubi, gdy urządzenie odmawia posłuszeństwa. Dla miłośników kawy usterka ekspresu jest szczególnie przykrą sprawą. Często w pierwszym odruchu pojawia się myśl o zakupie nowego urządzenia. Najczęściej jest to związane z obawą o koszt naprawy ekspresu do kawy. Korzystając z usług APS Serwis nie będziesz mieć wątpliwości czy usunięcie usterki jest opłacalne, ponieważ nasz serwis oferuje swoim klientombezpłatną wycenę kosztów naprawy ekspresu do kawy. Zanim przystąpimy do usuwania usterki poinformujemy Cię o kosztach jakie się z tym wiążą. Nasi technicy przeprowadzą pełną diagnozę, ustalą przyczyny awarii i oszacują koszt naprawy ekspresu, a Ty podejmiesz decyzję czy warto dokonać serwisu urządzenia.

   Usługi naprawy ekspresów

   Nasza firma, to serwis z kilkunastoletnim doświadczeniem, cieszący się zaufaniem Klientów, jak również wiodących producentów sprzętu, którzy udzielili nam autoryzacji na prace serwisowe. Jeżeli zależy Ci na szybkiej i skutecznej naprawie ekspresu do kawy zdaj się na profesjonalny serwis naprawczy, który dysponuje wiedzą i doświadczeniem oraz technicznymi możliwościami, aby przywrócić Twój ekspres do życia.

   Serwis z kurierem

   Wszystkie usługi naprawcze oraz konserwacji i przeglądów ekspresów do kawy w APS Serwis są dostępne do Klientów z całej Polski w ramach usługi „serwis z kurierem”. Niezależnie od miejsca zamieszkania, możesz zlecić profesjonalny serwis swojego urządzenia. Wystarczy, że zgłosisz naprawę online, a my zajmiemy się resztą.

   napraw bez wychodzenia z domu

   Wypełnij formularz

   Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

   Wyślij zgłoszenie

   Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

   Dostarcz jak chcesz

   Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

   FAQ - najczęściej zadawane pytania

   Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

   Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

   Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

   Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

   Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

   Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

   Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

   Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

   Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.