APS Serwis - autoryzowany serwis

Serwis gwarancyjny Saeco
Naprawy gwarancyjne ekspresów do kawy

Jako autoryzowany serwis Saeco realizujemy naprawy gwarancyjne ekspresów do kawy. Zapewniamy pełną obsługę i wsparcie serwisowe dla wszystkich ekspresów domowych i biurowych w ramach usługi:
Saeco serwis gwarancyjny

Oryginalne części

producenta ekspresu

Naprawy gwarancyjne

autoryzacja Philips

Napraw z domu

serwis z obsługą kuriera

U NAS NAPRAWISZ

Ekspres do kawy Saeco

Jeśli masz problem z ekspresem Saeco, możesz go naprawić w APS serwis w ramach gwarancji producenta. U nas znajdziesz fachową pomoc i wsparcie serwisowe dla marki Saeco. W ramach serwisu gwarancyjnego naprawimy:

  1. Automatyczny ekspres do kawy Saeco
  2. Ekspres do kawy Saeco na kapsułki
  3. Ręczny ekspres do kawy Saeco (ekspres kolbowy)
Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

Ekspres do kawy Philips

Przytafiła Ci się awaria ekspresu Philips? Zdaj się na autoryzowany serwis. U nas dokonasz szybkiej i skutecznej naprawy ekspresów Philips. W ramach serwisu gwarancyjnego producenta sprzętu naprawimy:

  1. Przelewowy ekspres do kawy Philips (ekspres z filtrem)
  2. Automatyczny ekspres do kawy Philips
Sprawdź jakie modele ekspresów Philips naprawisz w APS Serwis

autoryzowany serwis saeco

autoryzowany serwis saeco APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

Ekspresy do kawy Saeco to jedno z bardziej złożonych i zaawansowanych urządzeń w gamie produktów agd. Tworzone z myślą o użytkowniku, proste i intuicyjne w obsłudze ekspresy Saeco to zaawansowane mechanicznie i elektronicznie urządzenia.

Profesjonalna naprawa ekspresu do kawy wymaga specjalistycznej wiedzy, dużego doświadczenia, systematycznych szkoleń oraz łatwego dostępu do oryginalnych części serwisowych. Autoryzacja serwisu jest gwarancją, że naprawa ekspresu do kawy Saeco zostanie przeprowadzona zgodnie z najwyższymi standardami narzuconymi przez producenta Twojego urządzenia.

Jako autoryzowany serwis ekspresów do kawy Saeco możemy obiecać, że naprawa ekspresu będzię wykonana:

  • przy użyciu odpowiednich, wymaganych przez producenta narzędzi
  • zgodnie z procedurami i wytycznymi producenta
  • z użyciem oryginalnych części producenta sprzętu

Serwis Saeco

Saeco to marka z włoskimi korzeniami, znana i ceniona przez miłośników kawy na całym świecie. Mimo, że nie należy do najstarszych producentów ekspresów do kawy, to wiele firm może zazdrościć Saeco ich osiągnięć. Najbardziej znanym sukcesem marki jest wyprodukowanie pierwszego na świecie w pełni automatycznego ekspresu do kawy. Można powiedzieć, że to dzięki marce Saeco możemy delektować się aromatyczną kawą przyrządzoną wprost ze świeżo zmielonych ziaren.

Saeco świetnie odnalazło się i zagospodarowało rynek ekspresów do kawy dedykowanych dla gastronomii. Wiele modeli docenianych jest również przez odbiorców indywidualnych. Urządzenie Saeco z powodzeniem sprawdzają się w naszych domach, są cenione również jako ekspresy biurowe. Gama produktów jest naprawdę szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierać można od ekspresów Saeco na kapsułki, przez ręczne ekspresy kolbowe czy sztandarowy produkt, czyli automatyczny ekspres ciśnieniowy Saeco.

Serwis ekspresów Saeco – przegląd automatycznego ekspresu do kawy

Niezależnie, który z ekspresów Saeco posiadasz z pewnością chcesz cieszyć się nim jak najdłużej. Aby wydłużyć żywotność swojego urządzenia i cieszyć się doskonałym smakiem i aromatem kawy, jaki gwarantuje Ci ekspres Saeco możesz skorzystać z okresowego przeglądu ekspresu do kawy w APS Serwis. W ramach usługi nasi technicy dokonają pełnej diagnostyki Twojego ekspresu do kawy. Sprawdzony zostanie każdy element, który może ulec zużyciu w trakcie eksploatacji a elementy wymagające wymiany zostaną wymienione na oryginalne części producenta spełniające wszystkie wymogi. W czasie przeglądu automatycznego ekspresu wykonujemy takie czynności jak: odkamienianie, profesjonalne czyszczenie urządzenia, smarowanie bloku, regulacja młynka, wymiana uszczelek czy aktualizacja oprogramowania ekspresu do kawy.

Autoryzowany serwis Saeco – naprawy gwarancyjne

Nawet najbardziej niezawodne urządzenia mogą ulec awarii. Jeżeli przytrafiła Ci się usterka ekspresu Saeco, a urządzenie jest na gwarancji, zachęcamy do skorzystania z usług naszego autoryzowanego serwisu. W APS Serwis otrzymasz profesjonalną pomoc w przypadku awarii ekspresu Saeco w ramach gwarancji producenta. Pamiętaj, że naprawy gwarancyjne należy realizować tylko w serwisach wskazanych przez producenta ekspresu do kawy, które spełniają wysokie standardy narzucone przez producenta.

Naprawy pogwarancyjne – ekspresy Saeco

Automatyczne ekspresy Saeco, to proste w obsłudze urządzenia, które przygotowują nam pyszną kawę. Jednak są to maszyny o skomplikowanej budowie. Aby skutecznie naprawić ekspres do kawy trzeba posiadać duże doświadczenie, wiedzę, oryginalne części serwisowe oraz możliwości techniczne. W APS Serwis znajdziesz wszystko, co jest niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnej naprawy ekspresu do kawy Saeco. Powierzając nam sprzęt do naprawy masz pewność, że trafi on w ręce osób, które znają się na serwisie i wiedzą, jak przedłużyć żywotność Twojego ekspresu. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam skuteczne usunięcie większości usterek z jakimi zgłaszają się na nas Klienci. Sprawdź co możemy zrobić dla Twojego urządzenia.

Zgłoszenie naprawy ekspresu do kawy Saeco.

Czy zgłoszenie naprawy ekspresu do kawy Saeco musi być problematyczne? Nie! Teraz w APS Serwis zrobisz to prosto, szybko i on-line. W odpowiedzi na liczne pytania naszych klientów wprowadzamy prosty i użyteczny system zgłaszania napraw przez nasza stronę internetową. Wypełniając kilka pól możesz szybko zgłosić chęć naprawy urządzenia. Na podstawie danych nasz konsultant skontaktuję ze w celu dobrania odpowiedniej formy dostawy urządzenia do APS Serwis. Pamiętaj - nie jest ważne czy jesteś z Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia, Białegostoku, Katowic czy innej miejscowości - nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Urządzenie możesz wysłać swoją firmą kurierską, skorzystać z wskazanego przez nas przewoźnika lub przez paczkomaty.pl. Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Rozwiąż problem z niedziałającym ekspresem do kawy z APS Serwis.

napraw bez wychodzenia z domu

Wypełnij formularz

Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

Wyślij zgłoszenie

Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

Dostarcz jak chcesz

Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.