APS Serwis - autoryzowany serwis

Serwis ekspresów do kawy Naprawy pogwarancyjne

Zapewniamy pełną opiekę serwisową, w tym naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów, takich jak Saeco, Philips, Krups i wiele innych. Realizujemy serwis pogwarancyjnych dla Klientów z całej Polski w systemie door to door.

Szybka realizacja

napraw serwisowych

Konkurencyjne ceny

napraw pogwarancyjnych

Napraw z domu

serwis z obsługą kuriera

U NAS NAPRAWISZ

Automatyczny ekspres do kawy ciśnieniowy

Trudno o bardziej praktyczny i wygodny sprzęt jeśli zależy nam na aromtycznej kawie. Jednak niewłaściwe użytkowanie czy brak regularnego serwisowania może doprowadzić do wielu usterek. Najczęstsze usterki automatycznych ekspresów do kawy to: osad z kamienia, zalanie lub zbieranie się wody pod ekspresem, brak ciśnienie, zatkany układ mleczny, uszkodzenie bloku grzewczego, ekspres nie pobiera wody, nieprzyjemny zapach, zły smak kawy.

  Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

  Przelewowy ekspres do kawy

  Ekspres przelewowy, to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie tradycyjną czarną kawę. Budowa urządzenia jest dość prosta, dlatego ilość usterek, które mogą się zdarzyć jest mocno ograniczona. Najczęstszy problem jaki występuje w przelwowych ekspresach do kawy jest zbyt niska temperatura wody.

   Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

   Ekspres na kapsułki ciśnieniowy

   Proste w obsłudze i stosunkowo tanie w zakupie ekspresy kapsułkowe cieszą się dużą populanością. Jednak i one bywają zawodne. Najczęstsze awarie kapsułkowych ekspresów do kawy to: problem z pobieraniem wody; zbyt niskie ciśnienie; osad z kamienia; niska temperatura wody. Każdą z tych i innych usterem możesz usunąć w naszym serwisie

    Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

    ZAKRES PRAC SERWISOWYCH

    ZAKRES PRAC SERWISOWYCH APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

    Każda naprawa ekspresu do kawy poprzedzona jest ekspertyzą przyczyn i skutków usterki. Diagnozę przeprowadzają nasi Technicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenia i wiedzę potrzebną do tego aby naprawa ekspresu była szybka i skuteczna, co potwierdza autoryzacja naszego serwisu przez takich producentów jak Philips Saeco.

    Zakres prac serwisowych dobierany jest indywidualnie w zależności od typu usterki jaki wystąpił w danym ekspresie do kawy. Przed przystąpieniem do naprawy zostaniesz poinformowany o tym, jakie prace należy wykonać oraz otrzymasz wycenę usługi serwisowej ekpresu do kawy, dlatego nie musi obawiać się żadnych ukrytych kosztów, które mogłyby Cię niemile zaskoczyć.

    W naszej ofercie znajdziesz również usługi przeglądu techniczego oraz konserwacji ekspresów do kawy. Najchętniej wybierane usługi to:

    • czyszczenie i odtłuszczania obiegu mleka
    • uruchomienie zakamienionego ekspresu
    • kalibracja młynka do kawy
    • wymiana zużytych elementów, takich jak uszczelki
    • serwis bloku zaparzającego
    • wymiana filtrów

    Serwis ekspresów do kawy

    Wielu z nam nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki aromatycznej kawy. A jak najprościej otrzymać nasz ulubiony napój, który zadowoli nas swoim smakiem i aromatem? Odpowiedź jest dość oczywista – ekspres do kawy. Jest to urządzenie, które już na dobre zagościło w naszych domach i biurach.

    Przegląd automatycznego ekspresu do kawy

    Biorąc pod uwagę, że ekspres nie należy do tanich urządzeń, warto zawczasu pomyśleć, jak można zapobiegać jego awariom. Na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń i obserwacji, możemy stwierdzić, że wiele z usterek automatycznych ekspresów do kawy można było uniknąć, zanim doszło do nieszczęścia. Aby ustrzec się przed niechciana awarią ekspresu polecamy usługę przeglądu automatycznego ekspresu do kawy. W ramach której realizujemy pełną diagnostykę ekspresu oraz wykonanie takich czynności jak odkamienianie, smarowanie bloku, wymiana zużytych uszczelek czy regulacja młynka w ekspresie do kawy. Wszystkie prace związane z przeglądem ekspresu do kawy prowadzone są w warunkach warsztatowych przez wykwalifikowanych techników, który posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie serwisowe.

    Naprawa pogwarancyjne ekspresu

    Zdarza się, że usterka ekspresu do kawy następuje, mimo najlepszych chęci i dopilnowania wszystkich obowiązków związanych z właściwą konserwacją ekspresu przez użytkownika. Niestety takie są urządzenia, czasami się psują i nie zawsze uda się temu zapobiec. Zdajemy sobie sprawę, że może być to sytuacja frustrująca czy stresująca. Dlatego w APS Serwis dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam naprawy ekspresów wykonywać w jak najkrótszym terminie. Nasze wieloletnie doświadczenie serwisowe pozwala nam na szybką i trafną diagnozę przyczyn usterki, co zdecydowanie skraca czas realizacji zleceń. W naszym serwisie posiadamy własny magazyn popularnych części zamiennych do ekspresów, co skutecznie skraca czas realizacji naprawy.

    Awaria ekspresu – kompleksowy serwis

    Technicy w APS Serwis zajmujący się naprawą ekspresów do kawy, to zespół wykwalifikowanych fachowców. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować przyczynę awarii i zaproponować skuteczne rozwiązanie problemu z ekspresem do kawy. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe i realizację napraw ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu, w tym Philips, Saeco, Krups i wielu innych.

    Nasz serwis współpracuje również z producentami ekspresów marki Philips i Saeco dla których wykonujemy naprawy gwarancyjne w ramach posiadanych autoryzacji.

    Bezpłatna wycena kosztów naprawy ekspresu

    Jeśli masz wątpliwości czy naprawa pogwarancyjne ekspresu do kawy będzie opłacalna zachęcamy do skorzystania z opcji bezpłatnej wyceny kosztów naprawy ekspresu do kawy . Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i wspólnie ustalimy, jak możesz przekazać swoje urządzenia do naszego serwisu. Nasi technicy dokonają diagnozy sprzętu, ustalą przyczynę awarii ekspresu i oszacują koszt jaki wiąże się z naprawą urządzenia. Wycena jest niezobowiązująca. To Ty podejmiesz decyzją, czy chcesz naprawić swój ekspres do kawy.

    napraw bez wychodzenia z domu

    Wypełnij formularz

    Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

    Wyślij zgłoszenie

    Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

    Dostarcz jak chcesz

    Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

    FAQ - najczęściej zadawane pytania

    Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

    Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

    Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

    Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

    Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

    Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

    Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

    Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

    Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.