APS Serwis - autoryzowany serwis

Serwis pogwarancyjny Philips
Naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy

Przytafiła Ci się awaria ekspresu Philips, a Twoje urządzenie jest po gwarancji? Skorzystaj z profesjonalnej naprawy pogwarancyjnej Philips w APS serwis. Teraz naprawa ekspresów dostępna również w ramach usługi: serwis z obsługą kurierską.

Szybka realizacja

napraw serwisowych

Bezpłatna wycena

kosztów naprawy

Napraw z domu

serwis z obsługą kuriera

U NAS NAPRAWISZ

Automatyczny ekspres do kawy Philips(ekspres ciśnieniowy)

To praktyczne i wygodne urządzenie sprawdza się zarówno w domu, ale również jako idealny ekspres biurowy. Jednak niewłaściwe użytkowanie czy brak regularnego serwisowania może doprowadzić do wielu usterek. Najczęstsze usterki automatycznych ekspresów do kawy to: osad z kamienia, zalanie lub zbieranie się wody pod ekspresem, brak ciśnienie, zatkany układ mleczny, uszkodzenie bloku grzewczego, ekspres nie pobiera wody, nieprzyjemny zapach, zły smak kawy.

  Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

  Przelewowy ekspres do kawy Philips (ekspres z filtrem)

  Ekspres przelewowy, to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie tradycyjną czarną kawę. W porównaniu do automatycznych ekspresów ciśnieniowych, budowa ekspresu przelewowego jest dużo prostsza, dlatego ilość usterek, które mogą się zdarzyć jest ograniczona. Najczęstszy problem jaki występuje w przelwowych ekspresach do kawy jest zbyt niska temperatura wody, probelm z funkcją automatycznego wyłączania.

   Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

   ZAKRES PRAC SERWISOWYCH

   ZAKRES PRAC SERWISOWYCH APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

   Każda naprawa ekspresu do kawy poprzedzona jest ekspertyzą przyczyn i skutków usterki. Diagnozę przeprowadzają nasi Technicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenia i wiedzę potrzebną do tego aby naprawa ekspresu była szybka i skuteczna, co potwierdza autoryzacja naszego serwisu przez takich producentów jak Philips.

   Zakres prac serwisowych dobierany jest indywidualnie w zależności od typu usterki jaki wystąpił w danym ekspresie do kawy. Przed przystąpieniem do naprawy zostaniesz poinformowany o tym, jakie prace należy wykonać oraz otrzymasz wycenę usługi serwisowej ekpresu do kawy, dlatego nie musi obawiać się żadnych ukrytych kosztów, które mogłyby Cię niemile zaskoczyć.

   W naszej ofercie znajdziesz również usługi przeglądu techniczego oraz konserwacji ekspresów do kawy. Najchętniej wybierane usługi to:

   • czyszczenie i odtłuszczania obiegu mleka
   • uruchomienie zakamienionego ekspresu
   • kalibracja młynka do kawy
   • wymiana zużytych elementów, takich jak uszczelki
   • serwis bloku zaparzającego
   • wymiana filtrów

   Naprawy pogwarancyjne ekspresów Philips

   Automatyczne ekspresy marki Philips, to jedna z chętniej wybieranych urządzeń do parzenia kawy. Producent w swoich rozwiązaniach stawia innowację i prostotę użytkowania połączoną z dostępnością do wielu rodzaju kaw. Dzięki temu są to urządzenia, które świetnie spisują się w prywatnych domach oraz jako ekspresy biurowe.

   Serwis i konserwacja ekspresy Philips

   Jak każdy automatyczny ekspres do kawy, urządzenia Philips również wymagają systematycznych czynności mających na celu utrzymanie ekspresu w jak najlepszym stanie. Systematyczna konserwacja i czyszczenie jest kluczem do sukcesu, aby ekspres służył nam bezawaryjnie jak najdłużej. Samodzielne i systematyczne dbania o czystość urządzania, to pierwszy krok, aby osiągnąć ten cel. Kolejnym, który rekomendujemy są cykliczne przeglądy automatycznego ekspresu do kawy marki Philips. Takie regularne czyszczenie i odkamienianie, wraz z przeglądem szczelności układów ekspresu, które możesz wykonać w ASP Serwis znacząco przyczynią się do utrzymania urządzenia w dobrym stanie technicznym. Jeśli jesteś zainteresowany przeglądem stanu techniczne swojego ekspresu skontaktuj się z naszym serwisem za pomocą formularza, a my zajmiemy się resztą. Dział obsługi APS Serwis udzieli wszystkich informacji i opowie o szczegółach oferty serwisowej. A nasi technicy zadbają o to, żeby Twój ekspres przedłużył swoją żywotność o kolejne filiżanki pysznej i aromatycznej kawy.

   Serwis pogwarancyjny Philips

   Pomimo, że urządzenia marki Philips uważane są za jedna z bardzie niezawodnych produktów i cieszą się dużym zaufaniem Klientów, nawet im może przydarzyć się usterka. Jeżeli awaria ekspresu Philips ma miejsce po okresie gwarancyjnym możesz liczyć na pomoc w naprawie w APS Serwis. Nasi technicy, którzy na co dzień realizują również serwis gwarancyjny Philips, są doskonale zaznajomieni ze specyfiką produktów tej marki i będą w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu problemu z Twoim ekspresem Philips. Oddając nam urządzenie do naprawy masz pewność, że trafi on w ręce osób z odpowiednim doświadczeniem i dysponujących właściwym zapleczem technicznym, co pozwala na skuteczną naprawę sprzętu.

   Napraw swój ekspres Philips bez wychodzenia z domu.

   Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, udostępniliśmy możliwość realizacji serwisu pogwarancyjnego na odległość. Dzięki temu nasza usługa naprawcza ekspresów do kawy jest dostępna dla Klientów z całego kraju. Zgłoszenie ekspresu do naprawy zajmuje tylko chwilę. Możesz tego dokonać przez stronę internetową lub telefonicznie, a urządzenie dostarczyć w dowolny sposób.

   Opłacalność naprawy ekspresu do kawy

   Zastanawiasz się czy naprawa pogwarancyjna ekspresu do kawy Philips będzie opłacalna? W APS Serwis uzyskasz taką odpowiedź. Zanim podejmiesz decyzję o naprawie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej opcji wyceny kosztów naprawy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza on-line i wspólnie ustalimy, jak możesz przekazać swoje urządzenie do naszego serwisu. Nasi technicy dokonają diagnozy sprzętu, ustalą przyczynę awarii ekspresu i oszacują koszt jaki wiąże się z naprawą urządzenia. Wycena jest niezobowiązująca. To Ty podejmiesz decyzją, czy chcesz naprawić swój ekspres do kawy.

   napraw bez wychodzenia z domu

   Wypełnij formularz

   Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

   Wyślij zgłoszenie

   Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

   Dostarcz jak chcesz

   Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

   FAQ - najczęściej zadawane pytania

   Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

   Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

   Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

   Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

   Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

   Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

   Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

   Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

   Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.