APS Serwis - autoryzowany serwis

Serwis pogwarancyjny Saeco
Naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy

U nas znajdziesz fachową pomoc i wsparcie serwisowe dla wszystkich ekspresów biurowych i domowych marki Saeco również po okresie gwarancyjnym. Zapewniamy profesjonalny serwis klientom z całej Polski.

Szybka realizacja

napraw serwisowych

Konkurencyjne ceny

napraw pogwarancyjnych

Napraw z domu

serwis z obsługą kuriera

U NAS NAPRAWISZ

Automatyczny ekspres do kawy Saeco

To praktyczne i wygodne urządzenie sprawdza się zarówno w domu, ale również jako idealny ekspres biurowy. Jednak niewłaściwe użytkowanie czy brak regularnego serwisowania może doprowadzić do wielu usterek. Najczęstsze usterki automatycznych ekspresów do kawy to: osad z kamienia, zalanie lub zbieranie się wody pod ekspresem, brak ciśnienie, zatkany układ mleczny, uszkodzenie bloku grzewczego, ekspres nie pobiera wody, nieprzyjemny zapach, zły smak kawy.

  Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

  Ekspres do kawy Seaco na kapsułki

  Proste w obsłudze i stosunkowo tanie w zakupie ekspresy kapsułkowe Saeco cieszą się dużą populanością. Jednak i one bez odpowiedniej regularnej konserwacji i serwisu mogą być zawodne. Najczęstsze awarie kapsułkowych ekspresów do kawy z jakimi się spotykamy to: problem z pobieraniem wody; zbyt niskie ciśnienie; osad z kamienia; niska temperatura wody. Każdą z tych i innych usterek możesz usunąć w naszym serwisie.

   Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

   Ręczny ekspres do kawy Saeco (ekspres kolbowy)

   To ekspresy szczególnie cenione przez wielbicieli czarnych kaw typu espresso. Chociaż porównaniu do ekspresów automatycznych dużo prostsze w budowie, to i one wymagają okresowych przeglądów i serwisowania. Najczęstsze awarie kolbowych ekspresów do kawy to: problem z pobieraniem wody; zbyt niskie ciśnienie lub jego brak; osad z kamienia; niska temperatura wody. Każdą z tych i innych usterek ręcznego ekpresu do kawy możesz usunąć w naszym serwisie.

    Sprawdź jakie modele ekspresów Saeco naprawisz w APS Serwis

    ZAKRES PRAC SERWISOWYCH

    ZAKRES PRAC SERWISOWYCH APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

    Każda naprawa ekspresu do kawy poprzedzona jest ekspertyzą przyczyn i skutków usterki. Diagnozę przeprowadzają nasi Technicy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenia i wiedzę potrzebną do tego aby naprawa ekspresu była szybka i skuteczna, co potwierdza autoryzacja naszego serwisu przez takich producentów jak Saeco.

    Zakres prac serwisowych dobierany jest indywidualnie w zależności od typu usterki jaki wystąpił w danym ekspresie do kawy. Przed przystąpieniem do naprawy zostaniesz poinformowany o tym, jakie prace należy wykonać oraz otrzymasz wycenę usługi serwisowej ekpresu do kawy, dlatego nie musi obawiać się żadnych ukrytych kosztów, które mogłyby Cię niemile zaskoczyć.

    W naszej ofercie znajdziesz również usługi przeglądu techniczego oraz konserwacji ekspresów do kawy. Najchętniej wybierane usługi to:

    • czyszczenie i odtłuszczania obiegu mleka
    • uruchomienie zakamienionego ekspresu
    • kalibracja młynka do kawy
    • wymiana zużytych elementów, takich jak uszczelki
    • serwis bloku zaparzającego
    • wymiana filtrów

    Naprawy pogwarancyjne ekspresów Saeco

    Automatyczne ekspresy do kawy włoskiej marki Saeco to wybór osób, które cenią sobie bogaty smak i aromat świeżo mielonej kawy. Urządzenia te dają możliwość przygotowania różnego rodzaju kaw i napoi kawowych, zaspokajających różne gusta miłośników kawy, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Wiele z modeli ekspresów Saeco sprawdzają się na co dzień w warunkach domowych, jak również są polecane jako ekspresy biurowe, gdzie obciążenie pracy urządzenia jest bardzo wysokie a niezawodność, łatwość obsługi oraz profesjonalny i szybki serwis są kluczowe.

    Serwis i konserwacja ekspresy Saeco

    Nawet najdroższy i najdoskonalszy ekspres, który jest w ciągłym użyciu podlega zabrudzeniom, boryka się z naturalnym zużyciem elementów eksploatacyjnych takich jak uszczelki, zaparzacz, młynek oraz może wymagać smarowania bloku. Dlatego Klientom APS Serwis oferujemy pakiety usług związanych z przeglądem i konserwacją automatycznych ekspresów do kawy, podczas którego nasi specjaliści zadbają o to, żeby Twój ekspres przeszedł gruntowny przegląd i odświeżenie, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się jego bezawaryjnym działaniem. W celu wyceny usługi konserwacji automatycznego ekspresu do kawy zapraszamy do kontaktu przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie lub o kontakt telefoniczny z działem obsługi Klienta.

    Serwis pogwarancyjny Saeco

    Na nasze wsparcie możesz liczyć również w przypadku, kiedy przytrafi się awaria ekspresu Saeco. U nas zrealizujesz zarówno bezpłatne naprawy gwarancyjne jak i serwis pogwarancyjny Saeco. Niezależnie od rodzaju usterki gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić poprawne działanie Twojego urządzenia, bez ponoszenia wygórowanych kosztów naprawy pogwarancyjnej. Nasz serwis posiada niezbędne zaplecze techniczne, aby przeprowadzić szybką i skuteczną naprawę. Diagnozę i prace serwisowe prowadzone są przez doświadczonych techników, którzy każdego dnia angażują się w realizację zadań, które powierzają nam nasi Klienci.

    Napraw ekspres Saeco bez wychodzenia z domu.

    Jeżeli chcesz skorzystać z profesjonalnych usług naprawczych, ale nie po drodze Ci do serwisu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług w systemie door to door. APS Serwis świadczy usługi konserwacji i naprawy pogwarancyjnej ekspresów do kawy marki Saeco, Philips, Krups, Nivona, Jura i wielu innych, które możesz zrealizować z dowolnego miejsca w kraju. Wystarczy, że dokonasz zgłoszenia naprawy przez formularz zamieszczony na stronie lub skontaktujesz się telefonicznie z naszym działem obsługi.

    napraw bez wychodzenia z domu

    Wypełnij formularz

    Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

    Wyślij zgłoszenie

    Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

    Dostarcz jak chcesz

    Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

    FAQ - najczęściej zadawane pytania

    Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

    Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

    Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

    Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

    Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

    Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

    Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

    Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

    Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.