APS Serwis - autoryzowany serwis

Serwis i naprawa sprzętu AUDIO
Naprawy pogwarancyjne

Twoje kino domowe wymaga naprawy? W nas znajdziesz fachowe wsparcie serwisowe. Realizujemy szybkie i skuteczne naprawy pogwarancyjne kina domowego oraz jego komponentów.

Szybka realizacja

napraw serwisowych

90 dni gwarancji

na wykonany serwis

Napraw z domu

serwis z obsługą kuriera

USŁUGI SERWISOWE

Naprawa odwtwarzaczy DVD oraz Blue-rey

Zacięta szuflada odtwarzacza lub problem z odczytem płyty przez niedziałający laser? Te i wiele innych usterek odwarzaczy usuniesz w naszym serwisie. Doradzimy również, jak poprawnie dbać i konserwować urządzenia, aby uniknąć podonych awarii odwarzacza w przyszłości.

  Naprawa amplitunerów

  Awaria aplitunera często objawia się skokami napięci (ale nie tylko). Amplitunery są jednym z najbardziej skomplikowanych komponentów kina domowego, a ich skuteczna naprawa wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Jeśli chcesz przywrócić swój aplituner do życia, skorzystaj z naszego w wsparcia serwisowego.

   Naprawa wzmacniaczy kina domowgo

   Zauważasz problem z dźwiękiem w zestawie kina domowego? Za taką sutuację najczęściej winę ponosi uszkodzony wzmacniacz kina domowego. Pomoc w rozwiązaniu problemu awarii wzmacniacza znajdziesz w naszym serwisie.

    Naprawa zestawów mini audio

    Twój mini system audio nie działa poprawnie? Podejrzewasz usterkę, któregoś z elementu zestawu mini audio, ale nie wiesz jak rozwiązać problem awarii? Zdja się na profesjonalną diagnozę i skuteczną naprawę w naszym serwisie.

     Naprawa soundbarów

     Brak zasilania, szumy lub trzaski, czy też brak zasilania, to jedne z najczęstszych objawów w przypadku awarii soudbaru. W naszym serwisie możesz liczyć na pełne wsparcie w zakresie diagnozy przyczyn usterki sundbaru oraz na szybką i skuteczną naprawę.

      Naprawa subwooferów

      Jeżeli chcesz cieszyć się pełną możliwością nagłośnienia, a Twój głośnik superniskotonowy odmawia posłuszeństwa zgłoś się do naszego serwisu. Realizujemy naprawy subwooferów pasywnych jak i subwooferów aktywnych. Gwarantujemy szybką i sprawą naprawę.

       naprawa i serwis audio

       naprawa i serwis audio APS Serwis - autoryzowane centrum serwisowe

       Urządzenia audio, to cala gama produktów zapewniających użytkownikom nagrywanie i odtwarzania dźwięku i obrazu. Najczęściej spotykanymi zestawimy sprzętów audio, z którymi wielu nas ma styczność na co dzień, są kina domowe.

       Dobrze dobrany, a przede wszystkim sprawny zestaw odtwarzaczy i głośników kina domowego, daje możliwość uzyskania efektów przybliżonych do tych jakie mamy w kinie. W skład komponentów kina domowego wchodzi m.in: odtwarzacz płyt DVD / Blue-re; zestawy głośników kina domowego, subwoofer, aplituner czy wzmacniacz.

       Każde urządzenie, wchodzące w skład kina domowego, ma swoją rolę i jest ważnym elementem całego zestawu. W przypadku usterki jednego z elementów kina domowego, wrażenia jakie powinno nam ono zapewniać będą nieosiągalne lub mocno ograniczone. Przyczyny uszkodzeń urządzeń audio mogą być różne. Począwszy od niewłaściwej eksploatacji przez brak systematycznej konserwacji po wady fabryczne urządzenia.

       Niezależenie od tego, z jakiego powodu Twoje urządzenia audio odmówiło posłuszeństwa możesz liczyć na naszą pomoc i skuteczną naprawę. W APS serwis realizujemy naprawy pogwarancyjne sprzętu audio w przystępnych cenach oraz w możliwie najkrótszym czasie. Serwis urządzeń audio realizowany jest przez wykfalifikowanych Techników posiadających wymagane uprawnienia, dysponujących odpowiednim doświadczeniem oraz wiedzą, którą systematycznie poszerzamy poprzez udział w licznych szkoleniach w polskich przedstawicielstwach producentów sprzętu.

       napraw bez wychodzenia z domu

       Wypełnij formularz

       Potrzebę naprawy sprzętu zgłoś online, wypełniając krótki formularz zgłoszenia naprawy. To zajmie tylko kilka minut.

       Wyślij zgłoszenie

       Wypełniony formularz prześli do APS Serwis. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytanie, skontaktujemy się z Tobą.

       Dostarcz jak chcesz

       Urządzenie dostarcz przez kuriera, Paczkomat, zlecić odbiór przez Pracownika ASP serwis lub osobiście.

       FAQ - najczęściej zadawane pytania

       Zawsze doradzamy, aby naprawa odbyła się w naszym serwisie, w warunkach warsztatowych, gdzie mamy wszelki niezbędny sprzęt naprawczy. Jednak w szczególnych przypadkach istnieje możliwość realizacji serwisu u Klienta. Szczegóły takiej usługi są ustalane indywidualnie.

       Najlepszym zabezpieczeniem będzie oryginalne opakowanie ekspresu do kawy zawierające dopasowane wypełnienie. W przypadku jego braku zapoznaj się z naszymi rekomendacjami jak przygotować ekspres do wysyłki

       Ekspres do naprawy możesz zgłosić: - telefonicznie pod nr 713 741 521 - mailem na adres serwis@apsserwis.pl - osobiście w centrum serwisowym we Wrocławiu - wypełniając formularz zgłoszenie online

       Osobiście, przez firmę kurierską, Paczkomat Inpost lub korzystając z odbioru przez APS Serwis (usługa na terenie Wrocławia i okolic).

       Klienci zlecający naprawę ekspresu w APS serwis mają możliwość wynajęcia, na czas naprawy, urządzenia zastępczego. Koszt takiej usługi to 150 zł bez względu na czas trwania naprawy.

       Czas naprawy ekspresy jest uzależniony przede wszystkim od rodzaju usterki oraz dostępności części niezbędnych do naprawy urządzenia. Średni czas naprawy ekspresu do kawy w APS Serwis to 4 dni robocze. Nasz Zespół dołoży wszelkich starań, aby czas naprawy był jak najkrótszy.

       Na całkowity koszt naprawy ekspresu do kawy wpływ ma czas poświęcony naprawie oraz koszt części, które muszą zostać wymienione. Bez wstępnej diagnozy trudno oszacować wartość naprawy ekspresu. Tym bardziej warto pamiętać, że w APS Serwis diagnoza ekspresu do kawy przeprowadzana jest za darmo.

       Zdecydowanie tak. Prosimy, aby do przesyłki załączyć akcesoria. Nasi Technicy sprawdzają działanie ekspresu kompleksowo (nie skupiają się tylko na wskazanym elemencie) brak akcesorium (np. dyszy) może utrudnić lub uniemożliwić prawidłową diagnozę przyczyn usterki.

       Istnieje możliwość odbioru urządzenia do naprawy na terenie Wrocławia i okolic przez APS serwis. Termin ustalany jest indywidualnie. Usługa jest bezpłatna.